sobota, 25 marca 2017

Foresto


Wiosna.
Te małe demony zaczynają się budzić z zimowego snu. Głodne i nadzwyczaj liczebne.
Czas pomyśleć nad skuteczna ochrona przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze. Nikt z nas nie chce stracić swojego kochanego pupila przez babeszjozę (nawet ja :D ).

W tym roku zdecydowałam się na zabezpieczenie w postaci dobrze wielu osobom znanej obroży Foresto.
Przekonało mnie to że:
 • Działa cały sezon. Nie muszę co miesiąc pamiętać o wycieczce do weta po kropelki na pchły i kleszcze (miałam z tym ogromny problem)
 • Obroża jest wodoodporna i po założeniu możemy o niej praktycznie zapomnieć (nie muszę pamiętać by nie kąpać psa dzień przed i dwa dni po podaniu kropelek)
 • Wbrew pozorom jest tańsza niż krople. Za rozmiar na dużego psa zapłacimy około 100-120 zł co daje ok 15zł miesięcznie (kropelki w moim wydaniu to ok 40zl)
Używamy jej od około czterech tygodni. Na chwilę obecną nie zauważyłam na psie żadnego wbitego kleszcza (kilka razy dziady po nim łaziły). Obawiałam się reakcji skóry mojego alergika na obroże z "chemia" ale obyło się bez niespodzianek. Mam zamiar testować ją cały sezon i napisać wam także rzetelne podsumowanie kolo października. Na chwilę obecną jednak polecam.
Obrożę możemy zakupić w atrakcyjnej cenie na przykład tutaj: >>NaszeZoo<< >>NaszeZoo<<

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia. Jeśli wasze psiaki też chcą mieć zwierzątko to im pozwólcie trzymać pająka za szafą. Niech nie przynoszą z dworu kleszczy :p

2 komentarze:

 1. Jeden sezon mój pies nosił tę obrożę. Ok, sprawdziła się, ale mi się po prostu nie podobała ;)
  Zostajemy przy kroplach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja używam Foresto już drugi rok i jestem bardzo zadowolona Sara nie złapała nawet jednego kleszcza i działa przez 8 miesięcy w porównaniu do kropli które trzeba aplikować co miesiąc ☺ U mnie też znajdziesz notke na temat Foresto😁 Pozdrawiam

  ---------------------
  swiatsary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy nie działają? kliknij obrazek!

Obserwuj !