niedziela, 27 listopada 2016

Rusz z kanapy cztery łapy!

Czyli rywalizacja na Endomondo z nagrodami!

Od początku roku na prawie każdym dłuższym spacerze używamy aplikacji Endomondo. W wakacje stworzyłam kilka rywalizacji w których kilka osób z psiego światka brało udział. Ostatnio jednak niewiele się dzieje, pogoda jest brzydka a my popadamy w przedświąteczne lenistwo. 
Dlatego razem z Aleksandrą postanowiłyśmy stworzyć rywalizację dla psiarzy. Aby dodatkowo was zmotywować mamy też nagrodę. 

Ważne informacje:
Rywalizacja trwa od 1 do 31 grudnia 2016 roku. Obejmuje chodzenie, bieganie, canicross, jazdę na deskorolce i rolkach.
Aby uniknąć osób spoza psiego światka rywalizacja będzie prywatna. Aby dołączyć trzeba wpisać swoją nazwę na Endomondo w komentarzu pod postem lub dodać mnie do znajomych (Malamute Fan) lub Olę (niewhisky) a my dodamy was do rywalizacji o nazwie " Rusz z kanapy cztery łapy"

Dla osoby która w miesiącu grudniu pokona z psem najwięcej kilometrów przewiduję upominek w postaci (do wyboru) :
- Obroży pół-zaciskowej + krótka smycz
- Szelek norweskich
- Szarpaka z sztucznym futerkiem
- Szarpaka polarowego
Nagrodę funduję i wykonuję ja, po prostu aby was zachęcić do wzięcia udziału w wyzwaniu. Koszty wysyłki pokrywam z własnej kieszeni. Nie musicie się martwić o jakość DIY, ostatnimi czasy w moich produktach widuje się : Korę, Skippera, Żabę i niedługo Zero i Whisky :)

Warunki rywalizacji:
Należy posiadać konto na Endomondo (można logować Facebookiem i Google). Zainstalować aplikację na telefon z dostępem do internetu z sieci i GPS. 
Wymagamy uczciwości. Wychodzimy wyłącznie z psami, treningi mają być publikowane jako dostępne dla znajomych. W rywalizacji nie ma roweru, by uniknąć sytuacji że ktoś pojedzie sobie na 20km bez psa by nadgonić do pierwszego miejsca. 
Miejcie też na uwadze swoje psy. Nie wszystkie są przyzwyczajone do długich intensywnych spacerów, szczególnie że zima za pasem i łatwo o urazy łap. Podejdźmy do sprawy rozsądnie, zależy nam by zwlec psy z kanapy ale nie na chorej pogoni za podium. 

DO DZIEŁA!

P'S Dziękuję Magdzie za pozwolenie na użycie jej nazwy wyzwania, i pomoc w rozpowszechnieniu jej, uznajmy to za drugą edycję! 

Podobny post u Oli >>>>>>>KLIK<<<<<<<<

6 komentarzy:

 1. Już się boję co się będzie działo...
  Dodatkowo podejrzewam, że wygrasz własne nagrody ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł:D niestety ja nie wiem jak obsługiwać tą aplikacje :( tu masz moją nazwe ŚwiatSary bo nawet nie umiem dodać znajomych :/

  ---------------
  swiatsary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Używanie jest proste. Włączasz lokalizację i internet z sieci (Internet nawet nie koniecznie ale dokladniej liczy i wczytuje mape) i klikasz play na ustawionym chodzeniu. Po zakończeniu pauza i stop. Zaprosze cie spróbujesz sił :) p,s znajomych można szukać tylko przez stronę www w aplikacji nie ma takiej opcji.

   Usuń
 3. W znajomych już Was mamy więc prosimy o dodanie do rywalizacji :D
  lidia kasicka

  OdpowiedzUsuń
 4. Kora bardzo poleca Twoje rękodzieła! I może sama weźmie się w garść żeby coś wygrać :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy nie działają? kliknij obrazek!

Obserwuj !