piątek, 8 maja 2015

Fast & Fluffy

Nagrałam ostatnio filmik, w fatalnej jakości, na naszym standardowym spacerze na "widokówce". Postanowiłam pokazać wam galopującego malamuta :) 
(0:20 - 0:50 Ja go w tych krzakach widzę, oko wychwytuje białe brewki i białą kitę) 

By the way, uwierzcie lub nie ale ja dopiero niedawno zauważyłam że Cezar ma dwa tryby do fotografowania, dwa humorki, dwie różne pozy.
Najczęściej jest to pozycja nr.1 : Uśmiech!!
Ten przygłup wygląda tak na codzień. Czy na mieście, czy u weta, czy śpiąc japa mu się nie zamyka. No, chyba że sępi przy stole, to wtedy wiecie z autopsji idzie mina z rzędu "ty żresz a ja tu z głodu zdycham!" Pozycja numer dwa to tzw. Księciunio. Czarek ustawia się w następujący sposób gdy chce się popisać jaki to on piękny i majestatyczny. 
Najczęściej zachowuje się tak na własnych przybytkach (działka, balkon) choć ustawia się też w książęcy sposób gdy widzi innego obcego przedstawiciela swojego gatunku, wiecie, szpan musi być. 
Zdarza mi się jeszcze cykać Cezarowi foty niezbyt korzystne, ale za to ukazujące jego "ciemną" stronę kompletnie zwariowanego i niezrównoważonego psa - popaprańca. Najlepiej je wykonać naciskając w aparacie "zdjęcie seryjne" ;]
A wy? Macie jakieś kompromitujące zdjęcia swoich psów? :) 

5 komentarzy:

 1. Ooo, tak, ja mam tak wiele, że potwór chybaby mnie poćwiartował gdyby je zobaczył :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze jest to z szarpania <3 to oko wytrzeszczone! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wiele zdjęć gdy się wciera w trawę, jest myty, albo sam myje genitalia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha , genialne zdjęcia! Faktycznie gdyby się przyjrzeć to Czi też ma kilka twarzy do zdjęć ,głupkowate , dumne , poważne , parchate :D
  Pozdrawiam!
  http://beaglowate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcie z krokodylem bije wszystkie :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy nie działają? kliknij obrazek!

Obserwuj !